Podanie o pracę Technik Ogrodnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Ogrodnik

Podanie o pracę Technik Meteorolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Optyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Ogrodnik

Wzór podania o pracę dla Technika Ogrodnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Ogrodnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Ogrodnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Ogrodnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Ogrodnika:

CV Technik Ogrodnik | List motywacyjny Technik Ogrodnik
 

 

Opis zawodu Technik Ogrodnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Ogrodnik.

Do najważniejszych zadań technika ogrodnika należą wszelkie prace polowe, dążące do wyprodukowania najwyższej jakości warzyw, owoców, kwiatów, grzybów jadalnych oraz materiału szkółkarskiego. Czynności wykonywane przez technika ogrodnika to przede wszystkim: zaopatrzenie się w materiał wyjściowy, odpowiednie przygotowanie podłoża, optymalne dobranie terminu sadzenia lub siania, pielęgnacja, pielenie, nawożenie, ochrona przed szkodnikami i chorobami, zbiór, sortowanie, przechowywanie i sprzedaż otrzymanych plonów. Oprócz wymienionych czynności technik ogrodnik może również zajmować się dbaniem o czystość i porządek w otoczeniu roślin, a także obsługą i konserwacją sprzętu zmechanizowanego. Dzienny czas pracy ogrodnika waha się w granicach 6-9 godzin. Jest to typowo sezonowa praca, a w razie konieczności wymagana jest praca w dni wolne od pracy i w święta. Technik ogrodnik pełni najczęściej rolę kierowniczą, jednak podlega kontroli zwierzchników. Samodzielność osoby na tym stanowisku polega na swobodzie w decydowaniu o sposobie produkcji, doborze nasion, nawozów oraz środków ochrony roślin.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia