Podanie o pracę Tkacz | StartCV.pl

Podanie o pracę Tkacz

Podanie o pracę Telemarketer
1 lipca 2018
Podanie o pracę Tłumacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Tkacz

Wzór podania o pracę dla Tkacza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Tkacza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Tkacza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Tkacza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tkacza:

CV Tkacz | List motywacyjny Tkacz
 

 

Opis zawodu Tkacz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Tkacz.

Zawód tkacza związany jest z wytwarzaniem różnorodnych tkanin oraz wyrobów pasmanteryjnych, takich jak: lamówek, taśmy wypustowej, gumy, aksamitek, taśmy orderowej, wstążek, taśmy ozdobnej, gurtów, taśmy pościelowej, emblematów, etykiet firmowych i informacyjnych, otoków wieszaków, sznurowadeł oraz różnych taśm przemysłowych. W związku z różnorodnością etapów przetwarzania przędzy, w ramach zawodu tkacza istnieje kilka specjalizacji. Snowacz osnów zajmuje się odpowiednim nawinięciem, przygotowaniem i założeniem osnowy na krosna tkackie. Wiązacz osnów związuje ze sobą kolejne osnowy. Stanowisko cewiacza jest przewijanie przędzy z młotków na cewki. Obowiązkiem operatora krosien jest wymiana nawojów wątkowych i brzegowych oraz stała kontrola produkowanej tkaniny pod kątem błędów. Tkacz pracuje w systemie dwu- lub trzyzmianowym, choć wyjątek stanowi wiązacz osnów, który pracuje tylko w godzinach przedpołudniowych. Czynności wykonywane przez tkacza są zdecydowanie zrutynizowane, czyli powtarzające się. Podczas ich wykonywania muszą być zachowane standardowe procedury, co okresowo nadzorowane jest przez przełożonego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia