Podanie o pracę Telemarketer | StartCV.pl

Podanie o pracę Telemarketer

Podanie o pracę Technolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Tkacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Telemarketer

Wzór podania o pracę dla Telemarketera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Telemarketera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Telemarketera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Telemarketera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Telemarketera:

CV Telemarketer | List motywacyjny Telemarketer
 

 

Opis zawodu Telemarketer

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Telemarketer.

Telemarketer to pracownik zajmujący się telefoniczną sprzedażą dóbr i usług. Może to być sprzedaż przedmiotów domowego użytku, sprzętu rtv, agd, sprzętu sportowego, suplementów diety lub usług finansowych, lokat, kredytów, ubezpieczeń, kart kredytowych i wielu innych. Głównym zadaniem telemarketera jest telefoniczna obsługa klienta, nawiązywanie trwałych relacji, przygotowanie ofert handlowych oraz finalizacja zamówień wraz z obsługą po sprzedażową. Osoba na tym stanowisku zajmuje się również budowaniem bazy klientów, badaniami nastrojów konsumentów oraz zbieraniem informacji o potencjalnych klientach. Praca na tym stanowisku skierowana jest do osób, które przede wszystkim potrafią skutecznie prowadzić rozmowy telefoniczne, są komunikatywne i mają nienaganną dykcję. Ważna jest również odporność na stres, opanowanie i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych, które mogą wyniknąć w trakcie obsługi klientów problematycznych.Czas pracy telemarketera wynosi 6-9 godzin dziennie w różnych porach dnia. Wielu pracowników telemarketingu sama dobiera sobie godziny pracy z uwzględnieniem możliwości czasowych rozmowy ich klientów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia