Podanie o pracę Trener Sportowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Trener Sportowy

Podanie o pracę Tokarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Treser Psów
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Trener Sportowy

Wzór podania o pracę dla Trenera Sportowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Trenera Sportowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Trenera Sportowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Trenera Sportowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Trenera Sportowego:

CV Trener Sportowy | List motywacyjny Trener Sportowy
 

 

Opis zawodu Trener Sportowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Trener Sportowy.

Osoba pracująca na stanowisku trenera powinna mieć świadomość, że podczas treningu kształtuje cztery ważne grupy sprawności zawodnika takie jak: fizyczne, techniczne, psychiczne i taktyczne. Do obowiązków trenera oprócz przygotowania fizycznego bardzo istotne jest przygotowanie zawodnika pod względem psychicznym i taktycznym do zawodów. Udział w zawodach jak również ocena tych zawodników przez innych ludzi jest dla nich bardzo dużym przeżyciem psychicznym. Osiągnięcia i rezultaty zawodników są pewnym wyznacznikiem możliwości samego trenera, ale warto pamiętać, że nie tylko one decydują o jakości jego pracy. Bardzo istotne w tym fachu jest również planowanie i kontrolowanie odpoczynku sportowców. Po trudach przygotowań i uczestnictwie w zawodach organizm i psychika zawodnika muszą się zregenerować, aby sprawnie można było rozpocząć pracę w następnym sezonie. Praca trenera w tygodniu ma raczej stałe godziny pracy, ale zawody najczęściej odbywają się w weekendy. Bardzo często rozgrywane są w innych miastach czy krajach. Trener co najmniej raz w roku wyjeżdża z zawodnikami na zgrupowania szkoleniowe. Trener jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo i zdrowie zawodników dlatego powinien posiadać odpowiednią wiedzę i wyobraźnię.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia