Podanie o pracę Urzędnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Urzędnik

Podanie o pracę Urbanista
1 lipca 2018
Podanie o pracę Webmaster
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Urzędnik

Wzór podania o pracę dla Urzędnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Urzędnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Urzędnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Urzędnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Urzędnika:

CV Urzędnik | List motywacyjny Urzędnik
 

 

Opis zawodu Urzędnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Urzędnik.

Praca urzędnika nie należy do łatwych. Choć w społeczeństwie utrwalony jest obraz urzędnika, jako osoby dobrze usytuowanej z dobrą pracą i płacą. Obecnie nie jest to takie jednoznaczne. Praca wykonywana jest w przepełnionych biurach, na każdym kroku czekają kontrole i wciąż niezadowoleni petenci. Pomimo wielu wad praca urzędnika pozwala jednak na stabilną pracę na rzecz społeczeństwa. Do podstawowych zadań urzędnika należy obsługa petentów, udzielanie informacji, wydawanie zaświadczeń, decyzji itp. Praca w każdym urzędzie ma podobny charakter, jednak znacząco różni się zakres kompetencji poszczególnych jednostek samorządu.Praca urzędnika wykonywana jest w stałych godzinach pracy, od poniedziałku do piątku. Weekendy oraz dni świąteczne są wolne odp racy. Praca wykonywana jest przeważnie w pomieszczeniach biurowych, jednak zdarzają się w zależności od wydziału wyjazdy w teren lub delegacje służbowe. Przeważnie są to jednodniowe wyjazdy na szkolenia, wykłady, konferencje czy sympozja.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia