CV Agent Ubezpieczeniowy | StartCV.pl

CV Agent Ubezpieczeniowy

CV Agent Celny
1 lipca 2018
CV Aktor
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Agent Ubezpieczeniowy

Wzór Curriculum Vitae dla Agenta Ubezpieczeniowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Agenta Ubezpieczeniowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Agenta Ubezpieczeniowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Agenta Ubezpieczeniowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Agenta Ubezpieczeniowego:

List motywacyjny Agent Ubezpieczeniowy | Podanie o pracę Agent Ubezpieczeniowy
 

 

Opis zawodu Agent Ubezpieczeniowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Agent Ubezpieczeniowy.

Agent ubezpieczeniowy to inaczej pośrednik ubezpieczeniowy. Głównym jego celem jest obsługa aktualnych klientów, zawieranie nowych umów ubezpieczeniowych i godne reprezentowanie firmy. Najczęstszym miejscem zatrudnienia agenta ubezpieczeniowego jest zakład ubezpieczeniowy lub agencja ubezpieczeniowa. Może on także prowadzić własną działalność gospodarczą. Jednym z najważniejszych zadań pośrednika ubezpieczeniowego jest przestrzeganie zasad w rozliczaniu się z zawieranych umów, druków i kwestionariuszy. Agent ma możliwość reprezentowania kilku zakładów ubezpieczeń, a swoje kwalifikacje jest zobowiązany rozszerzać poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Miejscem jego pracy jest pomieszczenie biurowe, własne mieszkanie lub mieszkania klientów. Zawód ten wiąże się z częstym przemieszczaniem się i stałym kontaktem z klientami. Czynnikiem ułatwiającym wykonywanie zawodu agenta ubezpieczeniowego jest posiadanie własnego środka transportu, choć absolutnie nie jest to warunek konieczny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia