CV Cieśla | StartCV.pl

CV Cieśla

CV Choreograf
1 lipca 2018
CV Cukiernik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Cieśla

Wzór Curriculum Vitae dla Cieśli został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Cieśli zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Cieśli można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Cieśli

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Cieśli:

List motywacyjny Cieśla | Podanie o pracę Cieśla
 

 

Opis zawodu Cieśla

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Cieśla.

Zadaniem cieśli jest wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań. Wykorzystywane są one jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich lub w pracach montażowych. Jego zadaniem jest również wykonywanie konstrukcji drewnianych, niezbędnych na placu budowy. Narzędziami ręcznymi wykorzystywanymi przez cieślę są: siekiera, piła, świder, strug. Elektrycznymi natomiast piły, wiertarki i świdra. Oprócz wykonywania elementów drewnianych, cieśla zajmuje się także ich montażem, ochroną przed grzybami, owadami i ogniem. Przy montażu konstrukcji drewnianych korzysta z gwoździ, sworzni, śrub, klamer, pierścieni, jarzem, ścisków stalowych oraz wkładek zębatych. Miejscem pracy cieśli jest najczęściej teren budowy, choć niektóre z wykonywanych przez niego czynności może przeprowadzać w pracowni. Praca cieśli wiąże się z wykonywaniem prac na dużych wysokościach co może zwiększać zagrożenie upadku. Również praca z substancjami toksycznymi grozi występowaniem dolegliwości związanych chorobami skóry i zatruciami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia