Podanie o pracę Cieśla | StartCV.pl

Podanie o pracę Cieśla

Podanie o pracę Choreograf
1 lipca 2018
Podanie o pracę Cukiernik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Cieśla

Wzór podania o pracę dla Cieśli został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Cieśli zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Cieśli można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Cieśli

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Cieśli:

CV Cieśla | List motywacyjny Cieśla
 

 

Opis zawodu Cieśla

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Cieśla.

Cieśla jest pracownikiem budowlanym, zajmującym się wykonywaniem konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, które wykorzystuje się jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w pracach murarskich czy montażowych. Oprócz tego zajmuje się on wykonywaniem konstrukcji z drewna, niezbędnych na placu budowy. Podstawowymi narzędziami wykorzystywanymi przez cieślę w jego pracy są: piły, wiertarki, świdra, strugi oraz siekierki. Po wykonaniu odpowiednich elementów, zgodnie z projektem, przystępuje on do połączenia i montażu ich na właściwym miejscu. Przedtem jednak musi dobrać odpowiednie materiały łączące, którymi najczęściej są: gwoździe, sworznie, śruby, jarzma, klamry, pierścienie, ściski stalowe oraz wkładki zębate. Zawód ten wymaga gotowości do przemieszczania się w terenie. Cieśla nadzorowany jest przez majstra i kierownika budowy, których zadaniem jest pilnowanie, aby jego zadania wykonywane były według projektu. Osoba na tym stanowisku ponosi pełną odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie wykopów oraz podpór stropów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia