CV Doradca Zawodowy | StartCV.pl

CV Doradca Zawodowy

CV Doradca Rolniczy
1 lipca 2018
CV Dostawca/Kurier
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Doradca Zawodowy

Wzór Curriculum Vitae dla Doradcy Zawodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Doradcy Zawodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Doradcy Zawodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Doradcy Zawodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Zawodowego:

List motywacyjny Doradca Zawodowy | Podanie o pracę Doradca Zawodowy
 

 

Opis zawodu Doradca Zawodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Doradca Zawodowy.

Doradca zawodowy jest to osoba pracująca z młodzieżą, osobami bezrobotnymi oraz tym, którzy chcieliby zmienić pracę. W Polsce zawód ten został oficjalnie sklasyfikowany i opisany dopiero w 1995 r. do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy doradzanie młodzieży i dorosłym w poprawnym wyborze ścieżki kariery. Pomaga przy wyborze szkoły, kierunku lub profilu klasy oraz studiów, kierunku szkoleń i kursów. Doradca musi podczas tych rad kierować się możliwościami danej osoby jej sytuacją życiową, doświadczeniem i osobistymi preferencjami a także możliwościami całego systemu edukacji począwszy od szkół zawodowych a skończywszy na studiach i szkoleniach zawodowych. Usługi doradcy zawodowego można podzielić na dwie grupy: informację zawodową oraz udzielanie porad zawodowych. Praca doradcy zawodowego wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych. Mogą również być prowadzone zajęcia w terenie, plenerze lub na salach wykładowych lub aulach podczas spotkań grupowych, lub podczas prelekcji czy wykładów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia