CV Dozorca | StartCV.pl

CV Dozorca

CV Dostawca/Kurier
1 lipca 2018
CV Dyrektor Generalny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Dozorca

Wzór Curriculum Vitae dla Dozorcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Dozorcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Dozorcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Dozorcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dozorcy:

List motywacyjny Dozorca | Podanie o pracę Dozorca
 

 

Opis zawodu Dozorca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dozorca.

Do podstawowych zadań dozorcy jest na oddanym mu pod opiekę, wydzielonym terenie osiedla mieszkaniowego lub kompleksu mieszkaniowego jest utrzymanie porządku. Dozorca jest również łącznikiem pomiędzy administratorem a mieszkańcami. Teren za który jest odpowiedzialny to budynki mieszkalne oraz przyległy do nich teren na zewnątrz. Przeprowadzając codzienny obchód podległego mu terenu dozorca kontroluje klatki schodowe, piwnice, windy, pralnie oraz strychy, a na zewnątrz budynku czystość terenu oraz stan oświetlenia. Na co dzień dozorca wykonuje takie czynności jak sprzątanie wewnątrz budynków, mycie klatek schodowych czyli drzwi wejściowe do budynku, okien, lamperii, lamp oraz wind, zamiatanie piwnic i strychów. Powinien często sprawdzać działanie domofonów i zamków do bram wejściowych, piwnic, strychów. Praca na stanowisku dozorcy odbywa się na wolnym powietrzu oraz w budynkach. Praca nie jest zależna od pory roku i bez względu na pogodę panującą na zewnątrz. Dozorca pracuje w zmiennych warunkach atmosferycznych przez co narażony jest na częste przeziębienia. Podczas akcji dezynsekcji i deratyzacji może być narażony na działanie szkodliwych substancji chemicznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia