List motywacyjny Dozorca | StartCV.pl

List motywacyjny Dozorca

List motywacyjny Dostawca/Kurier
1 lipca 2018
List motywacyjny Dyrektor Generalny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Dozorca

Wzór listu motywacyjnego dla Dozorcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Dozorcy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Dozorcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Dozorcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dozorcy:

CV Dozorca | Podanie o pracę Dozorca
 

 

Opis zawodu Dozorca

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Dozorca.

Osoba pracująca na stanowisku dozorcy jest odpowiedzialna za ogólny porządek i czystość powierzonych mu nieruchomości nie tylko wewnątrz budynków, ale i na zewnątrz. Do jego obowiązków należy utrzymanie porządku i czystości na chodnikach i drogach dojazdowych do osiedla, opróżnianie koszy na śmieci, usuwanie nieczystości po zwierzętach, utrzymanie czystości w zsypach na śmieci oraz wymiana wypełnionych kubłów na puste, dba o czystość śmietników położonych na zewnątrz budynków. Dozorca odpowiada za jakość i wygląd zieleni, wykonuje on samodzielnie drobne prace ogrodnicze, kosi trawę, pielęgnuje trawniki, grabi i usuwa liście to w okresie wiosenno letnim, a w okresie zimowym powinien usuwać śnieg i lód z chodników należących do nieruchomości parkingów i wjazdów do garaży. W okresie świąt państwowych wywiesza i zdejmuje flagi. Praca dozorcy jest stanowiskiem indywidualnym. Swoje obowiązki wykonuje samodzielnie, pracę organizuje sobie sam na podstawie przydzielonych mu zadań przez administratora budynku, który na bieżąco kontroluje jakość wykonywanej pracy. Praca dozorcy jest również oceniana przez mieszkańców, którzy wyrażają swoje opinie w formie pochwał lub skarg.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia