CV Gospodarz Domu | StartCV.pl

CV Gospodarz Domu

CV Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż
1 lipca 2018
CV Grafik Komputerowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Gospodarz Domu

Wzór Curriculum Vitae dla Gospodarza Domu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Gospodarza Domu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Gospodarza Domu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Gospodarza Domu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Gospodarz Domu

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Gospodarz Domu.

Głównym celem dla osoby pracującej na stanowisku gospodarza domu jest zapewnienie czystości i porządku w budynkach mieszkalnych oraz na terenie całej danej nieruchomości. Do podstawowych obowiązków gospodarza sprzątanie pomieszczeń i urządzeń przeznaczonych do ogólnego użytku lokatorów do tego zliczane są: drzwi wejściowe do domu, klatki schodowe, korytarze piwniczne, windy itp. Musi on te pomieszczenia zamiatać, myć, czyścić, wycierać. Podczas wykonywania zadań gospodarza domu posługuje się on prostymi ręcznymi narzędziami typu szczotka, miotła, mop. Sprzątanie odbywa się nie tylko w wyznaczonych dniach, ale także jeżeli zajdzie taka nagła potrzeba np. rozlany płyn na klatce schodowej. Gospodarz dba również o porządek na zewnątrz nieruchomości, usuwa śmieci, odpady i inne zanieczyszczenia, a także śnieg i lód z przejść, chodnika, podwórka oraz połowy szerokości jezdni przy której znajduje się budynek. Praca gospodarza domu odbywa się zarówno w budynkach czyli wieżowcach, blokach, kamienicach jak i na wolnym powietrzu na terenie wokół posesji. Gospodarz domu pracuje często w nieprzyjemnych pod względem zapachowym warunkach. Wykonuje czynności porządkowe z różnego rodzaju nieczystościami, zaś wykonując dezynfekcję czy deratyzację może mieć kontakt z gryzoniami i innymi owadami czy insektami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia