CV Handlowiec | StartCV.pl

CV Handlowiec

CV Grafik Komputerowy
1 lipca 2018
CV Historyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Handlowiec

Wzór Curriculum Vitae dla Handlowca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Handlowca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Handlowca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Handlowca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Handlowiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Handlowiec.

Handlowiec jest to inaczej osoba zajmująca się sprzedażą. Do głównych obowiązków handlowca należy sprzedaż i promocja towarów lub usług firmy. Ze względu na charakter, wielkość lub profil firmy osoba na tym stanowisku może mieć nazwę: account manager, przedstawiciel handlowy, kierowniki sprzedaży lub dyrektor handlowy. W zależności od zajmowanego stanowiska handlowiec może mieć różny zakres obowiązków. Może to być praca w terenie, praca bezpośrednio u klienta, praca w firmie, prowadzenie negocjacji i rozmów z klientem i inne. Osoba na stanowisku handlowca powinna cechować się komunikatywnością, dynamiką, wysoką kulturą osobistą, temperamentem, zdolnościami negocjacyjnymi. Pracodawcy zazwyczaj szukają osób młodych, pełnych zapału do pracy, jednak cenią sobie osoby, które posiadają już kilkuletnie doświadczenie w handlu. Handlowiec posiada zazwyczaj do dyspozycji komputer osobisty, telefon służbowy, jeśli jego praca polega na kontaktach z klientami poza siedzibą firmy ma do dyspozycji samochód służbowy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia