CV Inspektor Budowlany | StartCV.pl

CV Inspektor Budowlany

CV Inkasent
1 lipca 2018
CV Inspektor Kontroli Skarbowej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Inspektor Budowlany

Wzór Curriculum Vitae dla Inspektora Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Inspektora Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Inspektora Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Inspektora Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inspektora Budowlanego:

List motywacyjny Inspektor Budowlany | Podanie o pracę Inspektor Budowlany
 

 

Opis zawodu Inspektor Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Inspektor Budowlany.

Inspektor budownictwa, znany również pod nazwą inspektora nadzoru kontroluje wszystkie etapy budów domów, hal fabrycznych, dróg, mostów, stoczni i innych obiektów budowlanych. Do jego podstawowych zadań należy reprezentowanie zleceniodawcy na budowie, sprawowanie kontroli zgodności prowadzonych prac z projektem, pozwoleniem na budowę, przepisami, Polskimi Normami oraz zasadami wiedzy technicznej. Na zlecenie inwestora może on również kontrolować wszelkie wydatki finansowe ponoszone podczas trwania budowy. Jego obowiązkiem jest uczestnictwo w próbach technicznych poszczególnych części oraz udział w oficjalnym odbiorze obiektu budowlanego i przekazaniu go do użytkowania. Większe projekty budowlane wymagają uczestnictwa większej liczby inspektorów, których prace nadzoruje koordynator. Miejscem pracy inspektorów są tereny budów. Czynności administracyjne inspektorów wykonywane są w pomieszczeniu biurowym. Często sytuacje wymagają kontroli na budowach przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia