CV Instruktor Dyscypliny Sportu | StartCV.pl

CV Instruktor Dyscypliny Sportu

CV Inspektor Pracy
1 lipca 2018
CV Instruktor Nauki Jazdy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Instruktor Dyscypliny Sportu

Wzór Curriculum Vitae dla Instruktora Dyscypliny Sportu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Instruktora Dyscypliny Sportu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Instruktora Dyscypliny Sportu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Instruktora Dyscypliny Sportu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Instruktor Dyscypliny Sportu

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Instruktor Dyscypliny Sportu.

Celem pracy instruktora sportu jest przygotowanie do uprawiania określonej dyscypliny sportowej. Podniesienie ogólnej sprawności i odporności swoich podopiecznych. Instruktor może podjąć pracę w klubie sportowym, siłowni czy szkole. Osoba na tym stanowisku pracująca w szkole prowadzi i przygotowuje zajęcia sportowe w ramach nauczania szkoły, ale może prowadzić zajęcia pozalekcyjne dla uczniów zainteresowanych konkretnymi dyscyplinami sportu. Podczas zajęć w szkole instruktor uczy i pokazuje różne ćwiczenia fizyczne, wyjaśnia zasady gier zespołowych i czuwa nad bezpieczeństwem swoich podopiecznych. W trakcie zajęć korzysta on ze sprzętu sportowego, dba o to by ćwiczenia były zarówno ciekawe jak i bezpieczne. Często zdarza się tak, że instruktor cieszy się zaufaniem wśród swoich wychowanków, rozmawia z nimi, stara się pomóc, ale wszystkimi informacjami na temat uczniów dzieli się z wychowawcą i rodzicami. Instruktor sportowy może pracować w różnych miejscach. Mogą to być hale sportowe, sale gimnastyczne, siłownie, kluby fitness, pływalnie, lodowiska oraz inne pomieszczenia sportowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia