CV Kapitan Statku | StartCV.pl

CV Kapitan Statku

CV Kamieniarz
1 lipca 2018
CV Kartograf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Kapitan Statku

Wzór Curriculum Vitae dla Kapitana Statku został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kapitana Statku zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kapitana Statku można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kapitana Statku

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kapitan Statku

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kapitan Statku.

Kapitan statku morskiego zajmuje się kierowaniem statkami i bezpiecznym dotarciu z jednego portu do drugiego. Do jego zadań należy zapewnienie pełnego bezpieczeństwa statkowi, pasażerom, załodze oraz ładunkowi. Kapitan dba również o właściwy stan techniczny i prawidłową eksploatację jednostki. Kapitan jest przedstawicielem armatora statku oraz jedynym zwierzchnikiem całej załogi, składającej się z marynarzy, oficerów, mechaników, stewardów itp. Kapitan statku ma duże uprawnienie wśród załogi oraz odpowiada za powierzony mu statek. Jednym z obowiązków kapitana jest reprezentowanie armatora przed służbami celnym, organami portowymi oraz przedstawicielami handlowymi. Do zadań kapitana należy również obowiązek udzielenia pomocy innym statkom oraz osobom na morzu znajdującym się w niebezpieczeństwie. Kapitan statku swe obowiązki wykonuje będąc na jednostce pływającej, najczęściej na mostku kapitańskim. Praca polega również na doglądaniu i kontrolowaniu załogi. Podczas rejsu osoby na statku narażone są na liczne niebezpieczeństwa i zagrożenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia