CV Kelner | StartCV.pl

CV Kelner

CV Kasjer
1 lipca 2018
CV Kierowca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Kelner

Wzór Curriculum Vitae dla Kelnera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kelnera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kelnera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kelnera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kelnera:

List motywacyjny Kelner | Podanie o pracę Kelner
 

 

Opis zawodu Kelner

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kelner.

Osoba pracująca na stanowisku kelnera zajmuje się pełną obsługą konsumenta w restauracjach, hotelach, kawiarniach, barach i innych zakładach gastronomicznych. Praca na tym stanowisku wiąże się z odpowiedzialnością za wizerunek zakładu, w którym pracuje. Celem kelnera jest zaspokojenie potrzeb klienta. Potrzeby konsumenta należy wcześniej zbadać, rozpoznać i uświadomić konsumentowi, a wiąże się to z częstym doradzaniem, chyba, że klient jest zdecydowany na co aktualnie ma ochotę. W zawodzie kelnera bardzo ważna jest umiejętność obserwacji, szybkiego wyciągania wniosków oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Osoba starająca się o posadę kelnera może szukać pracy w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach. Z pracą kelnera możemy się spotkać podczas przyjęć i bankietów organizowanych na różne okazje. Kelner najczęściej przebywa w pomieszczeniu, praca na wolnym powietrzu rzadko się zdarza. Pracuje często w ciemnych pomieszczeniach i narażony jest na dym papierosowy i nadmierny hałas. W pracy kelnera istnieje większe ryzyko konfliktów, ponieważ często taka osoba ma do czynienia z nietrzeźwymi klientami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia