CV Kierowca Autobusu | StartCV.pl

CV Kierowca Autobusu

CV Kierowca
1 lipca 2018
CV Kierowca Międzynarodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór CV Kierowca Autobusu

Wzór Curriculum Vitae dla Kierowcy Autobusu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kierowcy Autobusu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kierowcy Autobusu

Wzór CV dla Kierowcy Autobusu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV dla Kierowcy Autobusu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierowca Autobusu

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kierowca Autobusu.

Osoba zatrudniona na stanowisku kierowca autobusu zajmuje się prowadzeniem autobusu i przewożenie osób z jednego punktu do drugiego. Praca może być wykonywana w autobusach miejskich, podmiejskich, busach lub autobusach rejsowych. Praca polega na kierowaniu pojazdem, bezpiecznym dowiezieniu podróżnych z jednego miejsca na drugie. Jest to zawód szczególnie stresujący, w którym trzeba wykazać się dużą cierpliwością, opanowaniem i dokładnością. Kierowca autobusu oprócz kierowania pojazdem może zajmować się sprzedażą i kontrolą biletów, dbaniem o czystość w pojeździe, konserwacją i drobny,mi naprawami. Aby zostać kierowcą należy posiadać prawo jazdy kategoria B i D oraz ukończyć kurs przewozu osób. Dodatkowo trzeba przechodzić coroczne badania sprawnościowe i psychologiczne. Kierowca autobusu pracuje w kabinie pojazdu za kierownicą. Kursy mogą być wykonywane w obrębie jednego miasta lub aglomeracji, a także na dłuższych liniach krajowych, a nawet zagranicznych, wtedy jednak kursy obsługiwane są przez dwóch kierowców, którzy jadą na zmianę.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie

300

opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia