CV Kominiarz | StartCV.pl

CV Kominiarz

CV Kierownik Sklepu
1 lipca 2018
CV Komornik Sądowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Kominiarz

Wzór Curriculum Vitae dla Kominiarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Kominiarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Kominiarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Kominiarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kominiarza:

List motywacyjny Kominiarz | Podanie o pracę Kominiarz
 

 

Opis zawodu Kominiarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Kominiarz.

Osoba pracująca na stanowisku kominiarza czyści, odgruzowuje i udrażnia przewody kominowe, spalinowe i wentylacyjne, wykonuje coroczne przeglądy kominowe, inwentaryzacje na zlecenie administracji budynków, przygotowuje opinie i ekspertyzy dotyczące stanu przewodów dla wydziałów architektury i zakładów gazowniczych. Prywatne firmy łącząc obowiązki kontrolne z wykonaniem zajmuje się również budową, adaptacją, uszczelnianiem i remontami przewodów. Celem pracy kominiarza jest zapobieganie pożarom i zatruciom spalinami, a za tym idzie ochrona życia, zdrowia i mienia ludzi. Obowiązki i zadania wykonywane przez kominiarzy są bardzo zróżnicowane i zależą głównie od poziomu kwalifikacji zawodowych. Miejsce pracy kominiarza nie jest stałe. Może on pracować na otwartej przestrzeni takiej jak dachy, ale również we wnętrzach wielkich kominów, budynkach mieszkalnych, zakładach przemysłowych, pomieszczeniach biurowych. Każde z tych miejsc jest różne ze specyficznymi warunkami. W swojej pracy kominiarz używa specjalistycznego sprzętu zarówno tradycyjnego czyli: pompa składająca się ze szczotki, kuli oraz liny, przepychacz, łyżka do wybierania sadzy itd. Oraz nowoczesnych, także elektronicznych urządzeń pomiarowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia