CV Modelka | StartCV.pl

CV Modelka

CV Mechanik Pojazdów Samochodowych
1 lipca 2018
CV Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Modelka

Wzór Curriculum Vitae dla Modelki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Modelki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Modelki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Modelki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Modelki:

List motywacyjny Modelka | Podanie o pracę Modelka
 

 

Opis zawodu Modelka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Modelka.

Zawód modelki w pewien sposób związany jest z handlem. Jej zadaniem jest zaprezentowanie produktów w taki sposób, aby wzbudziły one zainteresowanie potencjalnych nabywców. W swojej pracy wykorzystuje ona swoje uzdolnienia, ale przede wszystkim wygląd zewnętrzny. Modelka rzadko pracuje na własną rękę. Najczęściej zatrudniana jest na zlecenie producentów lub instytucji zajmujących się promocją i reklamą. Obowiązkiem modelki jest stosowanie się do zasad panujących podczas pokazu, a także uczestniczenie w próbach poprzedzających ten pokaz. Nieodłącznym elementem pracy modelki jest makijaż i fryzura, co wiąże się ze ścisłą współpracą z wizażystami, stylistami i kosmetyczkami. Atrakcyjny wygląd modelki gwarantuje wzrost zainteresowania. Modelka wykonuje swoją pracę w specjalnie przygotowanych salach widowiskowych wyposażonych w zaplecze techniczne oraz scenę lub wybieg, a także w studiach fotograficznych i filmowych. Zdarza się, że pokazy odbywają się w plenerze podczas różnych warunków pogodowych, co może wiązać się z pewnymi niedogodnościami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia