CV Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter) | StartCV.pl

CV Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

CV Modelka
1 lipca 2018
CV Monter Instalacji Sanitarnych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

Wzór Curriculum Vitae dla Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera)

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter).

Praca telemontera czyli osoby zajmującej się montażem instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych polega na podłączaniu i montażu urządzeń telekomunikacyjnych do sieci, utrzymywanie sieci w dobrym stanie technicznym oraz naprawie awarii. Do urządzeń telekomunikacyjnych zaliczyć można: telefony, faksy, modemy, urządzenia internetowe i inne. Telemonter określa miejsce montażu urządzenia a następnie doprowadza kabel sieci od skrzynki rozdzielczej aż do aparatu. Telemonter zajmuje się również naprawą i serwisem urządzeń oraz sieci. Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych pracuje najczęściej w terenie u klientów, rzadko w biurze wykonując dokumentację i sporządzając protokoły. Pracę wykonuje się najczęściej w domach prywatnych, domach wspólnot mieszkaniowych, blokach, biurach, urzędach, szkołach, szpitalach i innych instytucji. Praca może być wykonywana na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach zamkniętych. Telemonter w pracy narażony jest na zmiany temperatur, silne wiatry czy też słabe oświetlenie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia