Podanie o pracę Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter) | StartCV.pl

Podanie o pracę Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

Podanie o pracę Modelka
1 lipca 2018
Podanie o pracę Monter Instalacji Sanitarnych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

Wzór podania o pracę dla Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera)

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter).

Osoba na stanowisku montera instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych zajmuje się utrzymaniem sieci telekomunikacyjnej oraz montażem urządzeń telekomunikacyjnych. Praca polega na podciągnięciu sieci z gniazda rozdzielczego, aż do urządzenia końcowego, którym może być telefon, faks czy modem internetowy. Monter w swej pracy może działać samodzielnie lub mieć pomocnika, który pomaga w wykonywaniu obowiązków. Monter instalacji telekomunikacyjnych musi mieć dużą wiedzę techniczną o sieciach oraz mieć zdolności techniczne potrzebne podczas montażu. Praca montera instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych odbywa się od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy. Wyjątkowo w razie awarii praca może obejmować nadgodziny lub weekendy. Telemonter zazwyczaj ma do dyspozycji samochód służbowy ze względu na częste wyjazdy w teren do klientów. Pracownicy terenowi dodatkowo wyposażeni się w niezbędne narzędzia oraz posiadają służbowe ubranie robocze. Bezpośrednie zwierzchnictwo nad pracą telemontera ma kierownik jednostki lub dyspozytor, który zgłasza awarie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia