CV Monter Instrumentów Muzycznych | StartCV.pl

CV Monter Instrumentów Muzycznych

CV Monter Instalacji Sanitarnych
1 lipca 2018
CV Monter Konstrukcji Budowlanych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Monter Instrumentów Muzycznych

Wzór Curriculum Vitae dla Montera Instrumentów Muzycznych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Montera Instrumentów Muzycznych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Montera Instrumentów Muzycznych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Montera Instrumentów Muzycznych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Instrumentów Muzycznych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Monter Instrumentów Muzycznych.

Monter instrumentów muzycznych to inaczej instrumentarz muzyczny. Jego podstawowym zadaniem jest wyrób i naprawa różnego rodzaju instrumentów muzycznych. Należą do nich: pianina, klawesyny, skrzypce, wiolonczele, kontrabasy, gitary, harfy, trąbki, puzony, flety, klarnety, oboje, saksofony, bębny, werble, dzwony, ksylofony, wibrafony, celesty, harmonie, akordeony, harmonijki ustne, fisharmonie itp. Czynnościami wykonywanymi przez montera jest projektowanie konstrukcji i założeń akustycznych, wykonanie odpowiednich rysunków technicznych lub ekspertyza stanu technicznego instrumentów uszkodzonych. W swojej pracy wykorzystuje ona różnego narzędzia i przyrządy, z których najbardziej popularne to: szczypce, pilniki, narzynki, gwintowniki, suwmiarka, mikrometr, liniał, strugi, dłuta, frezarki i wiertarki. W zależności od miejsca zatrudnienia, monter instrumentów muzycznych wykonuje swoje obowiązki w halach przemysłowych lub warsztatach rzemieślniczych. Z zawodem tym wiąże się ryzyko wystąpienia choroby zawodowej, którą jest ołowica, oraz zatrucia alergicznego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia