CV Murarz | StartCV.pl

CV Murarz

CV Monter Sprzętu Elektronicznego
1 lipca 2018
CV Muzealnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Murarz

Wzór Curriculum Vitae dla Murarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Murarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Murarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Murarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Murarza:

List motywacyjny Murarz | Podanie o pracę Murarz
 

 

Opis zawodu Murarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Murarz.

Prace wykonywane przez murarza zaliczane są do ciężkich, gdyż właściwie wszystkie czynności wykonywane są ręcznie. Podstawowymi jego zadaniami są: odczytywanie projektów architektonicznych, rysunków budowlanych, przygotowanie i organizacja stanowiska pracy, mieszanie zaprawy, układanie na zaprawie kamieni, cegieł, pustaków według wskazań projektu, wykonywanie zbrojeń, kontrolowanie poziomu i pionu muru, ustawianie i mocowanie ościeżnic, wykonywanie przewodów kominowych, łuków i kolumn, usuwanie ubytków ścian oraz nierzadko tynkowanie. W swojej pracy używają narzędzi, którymi najczęściej są: kielnie, młotki, pace, poziomice, miary, pędzle, kalfasy, taczki i betoniarki. Pomocne są również zestawy lin i krążków, wyciągi oraz żurawie budowlane. Miejscem pracy murarza jest plac budowy lub wnętrze budynku, który buduje lub remontuje. W swojej pracy często narażony jest na zmienne warunki atmosferyczne, a dodatkowym ryzykiem jest konieczność pracy na rusztowaniu. Wiele przedmiotów i materiałów z którymi styka się murarz może powodować choroby lub urazy, przez co zawód ten uznawany jest za niebezpieczny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia