CV Notariusz | StartCV.pl

CV Notariusz

CV Niania
1 lipca 2018
CV Ogrodnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Notariusz

Wzór Curriculum Vitae dla Notariusza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Notariusza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Notariusza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Notariusza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Notariusza:

List motywacyjny Notariusz | Podanie o pracę Notariusz
 

 

Opis zawodu Notariusz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Notariusz.

Notariusz znany jest również pod nazwą rejenta. Jego podstawowym zadaniem jest sporządzanie dokumentów zawierających wolę stron, którymi mogą być osoby fizyczne lub prawne. Wszystkie czynności zawodowe wykonywane przez notariusza muszą być zarejestrowany i posiadają odrębny numer w księdze. Praca notariusza zaczyna się od wysłuchania faktów, przyjęcia dokumentów i zapoznania się z nimi. W razie potrzeby udziela on szczegółowych wyjaśnień lub wskazuje, jakie dokumenty wymagane są do dokończenia sprawy. Przed przystąpieniem do sporządzania dokumentu, notariusz ma obowiązek potwierdzić tożsamość stron, a w przypadku nieobecności jednej z nich, zmienić termin podpisania dokumentu. Przedtem jednak, treść pisma odczytywana jest w obecności stron, podpisywana przez nie, a na końcu przez notariusza. Notariusz wykonuje swoje obowiązki przede wszystkim w biurze. Istnieją jednak okoliczności, w których wyjeżdża on do klienta, lub gdy jego obecność jest wymagana. Mogą to być walne zgromadzenia spółek, organizacji społecznych lub spółdzielni, a także rozprawy sądowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia