List motywacyjny Notariusz | StartCV.pl

List motywacyjny Notariusz

List motywacyjny Niania
1 lipca 2018
List motywacyjny Ogrodnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Notariusz

Wzór listu motywacyjnego dla Notariusza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Notariusza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Notariusza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Notariusza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Notariusza:

CV Notariusz | Podanie o pracę Notariusz
 

 

Opis zawodu Notariusz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Notariusz.

Notariusz zajmuje się sporządzaniem dokumentów urzędowych, które zawierają wolę stron, czyli osób fizycznych bądź prawnych. Dokumenty sporządzane przez notariuszy dotyczą: obrotu nieruchomościami, spadków, założenia spółki akcyjnej, darowizn, poświadczenia własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z oryginałem dokumentu, a także poświadczenia o istnieniu danej osoby i fakcie przebywania jej w określonym miejscu. Wszystkie przygotowywane przez niego pisma muszą zawierać podpisy wszystkich stron oraz podpis samego notariusza, który potwierdza tym samym autentyczność dokumentu. Notariusz może również przyjmować na przechowanie dokumenty, papiery wartościowe, czeki, akcje, weksle oraz certyfikaty na okaziciela, a nawet pieniądze. Zawód notariusza jest typowo samodzielnym i indywidualnym zajęciem. Wszystkie czynności przez niego wykonywane muszą być zgodne z prawem. Pomimo samodzielności notariusza, jest on okresowo nadzorowany przez radę izby notarialnej. Zawód ten wiąże się z licznymi i niezbędnymi kontaktami z innymi ludźmi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia