CV Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami | StartCV.pl

CV Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

CV Pośrednik Pracy
1 lipca 2018
CV Pracownik Administracyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Wzór Curriculum Vitae dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.

Zasadniczym zadaniem pośrednika w obrocie nieruchomościami jest pośredniczenie i przeprowadzanie transakcji kupna i sprzedaży różnego typu nieruchomości. Pierwszym etapem jego pracy jest przyjęcie zlecenia sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Zgłoszenie to może być wykonane telefonicznie przez zlecającego lub samodzielnie wyszukane przez pośrednika w mediach. Dokładne zapoznanie się z nieruchomością również należy do jego obowiązków. Bez tego nie jest możliwe opracowanie odpowiedniej strategii sprzedaży. Właściwa praca pośrednika w obrocie nieruchomościami polega na aktywnym poszukiwaniu nabywcy, informowaniu jak największej liczby potencjalnych klientów, a także prezentowaniu nieruchomości potencjalnym nabywcom lub najemcom. Miejscem pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami są miejsca, będące przedmiotem jego pośrednictwa, ale przede wszystkim biuro agencji nieruchomości w której jest zatrudniony. To w nim przyjmuje zgłoszenia, wykonuje raporty, opisuje lokale i przygotowuje umowy kupna-sprzedaży lub wynajmu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia