CV Serwisant | StartCV.pl

CV Serwisant

CV Sekretarka
1 lipca 2018
CV Ślusarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,89.
Loading...

Wzór CV Serwisant

Wzór Curriculum Vitae dla Serwisanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Serwisanta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Serwisanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Serwisanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Serwisanta:

List motywacyjny Serwisant | Podanie o pracę Serwisant
 

 

Opis zawodu Serwisant

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Serwisant.

Pracownik zatrudniony na stanowisku serwisanta odpowiedzialny jest za prawidłowe utrzymanie i funkcjonowanie maszyn, sprzętu i urządzeń znajdujących się na terenie przedsiębiorstwa. Serwisant może również świadczyć usługi u klientów indywidualnych serwisując wszelkiego rodzaju urządzenia takie jak: kotły gazowe, sprzęt rtv i agd,, klimatyzatory, urządzenia mechaniczne i wszelkie inne urządzenia, które wymagają okresowych kontroli sprawności. Do głównych zadań serwisanta należy monitorowanie bieżącego stanu urządzeń, przechowywania dokumentacji technicznej i serwisowej oraz kart gwarancyjnych, dokonuje przeglądów okresowych i bieżących napraw gdy dane urządzenie tego wymaga. Ze względu na bardzo dużo różnego rodzaju urządzeń, serwisant zazwyczaj specjalizuje się w urządzeniach jednego typu. Praca serwisanta wykonywana jest w zakładzie pracy na halach produkcyjnych, przy maszynach, lub we własnym pomieszczeniu, gdzie przewożone są urządzenia do serwisowania. W swej pracy wykorzystuje wszelkiego rodzaju narzędzie, śrubokręty, pilniki, młotki, klucze, obcęgi itp.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia