CV Szatniarz | StartCV.pl

CV Szatniarz

CV Strażnik Miejski
1 lipca 2018
CV Szewc
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Szatniarz

Wzór Curriculum Vitae dla Szatniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Szatniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Szatniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Szatniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szatniarza:

List motywacyjny Szatniarz | Podanie o pracę Szatniarz
 

 

Opis zawodu Szatniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Szatniarz.

Do obowiązków służbowych na stanowisku szatniarza należy obsługa szatni. Głównym zadaniem jest sprawowanie nadzoru nad bezpieczeństwem rzeczy pozostawionych w szatni. Takie miejsca pracy jak szatnie mieszczą się w instytucjach użyteczności publicznej takich jak kawiarnie, restauracje, urzędy, baseny przedsiębiorstwa, teatry oraz niektóre szkoły. W przypadku kawiarni czy restauracji szatniarz wita gości i zachęca ich do pozostania w lokalu w przypadku pracy w takich warunkach obowiązuje ubiór odpowiedni elegancki. Kiedy klient decyduje się pozostać odbiera od niego garderobę i bagaż oraz wydaje brelok. Na breloku znajduje się numer zgodny z numerem wieszaka na którym szatniarz wiesza garderobę. Osoba na tym stanowisku pracuje w instytucjach użyteczności publicznej. Są to urzędy, przedsiębiorstwa, szpitale, kawiarnie, restauracje, baseny, teatry. Szatniarz swoją pracę wykonuje w szatniach czyli pomieszczeniach zamkniętych znajdujących się niedaleko od głównego wejścia do budynku. Charakter wykonywanej pracy nie niesie za sobą ryzyka chorób zawodowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia