CV Szwaczka | StartCV.pl

CV Szwaczka

CV Szlifierz Metali
1 lipca 2018
CV Tancerz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Szwaczka

Wzór Curriculum Vitae dla Szwaczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Szwaczki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Szwaczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Szwaczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szwaczki:

List motywacyjny Szwaczka | Podanie o pracę Szwaczka
 

 

Opis zawodu Szwaczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Szwaczka.

Zadaniem szwaczki jest szycie odzieży w krótkich lub długich seriach. W zależności od wielkości zakładu pracy, może ona wykonywać wszystkie czynności związane z wyprodukowaniem sztuki odzieży, lub też być wykonawcą jednej z wielu operacji szycia. Wszystkie prace szwaczki muszą odbywać się zgodnie z dostarczonym jej modelem. Przed przystąpieniem do pracy jej zadaniem jest skontrolowanie, czy maszyna dostosowana jest do potrzeb modelu. Przedtem jednak sprawdza, czy model ten jest prawidłowo wykonany. Oprócz łączenia poszczególnych elementów odzieży, szwaczka przyszywa guziki, dziurkuje, pikuje, naszywa kieszenie, paski, kołnierze, ozdoby, podszewki, etykietki oraz mankiety. Najczęstszym miejscem zatrudnienia szwaczki jest zakład produkcyjny, mniejszy lub większy. Czynności związane z szyciem wykonuje ona na hali produkcyjnej, najczęściej w pozycji siedzącej i niewygodnej. Niedogodności związane z tym zawodem to hałas, zanieczyszczenie pyłami oraz zwiększona wilgotność powietrza. Nieuwaga może doprowadzić do przeszycia palców dłoni.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia