CV Tancerz | StartCV.pl

CV Tancerz

CV Szwaczka
1 lipca 2018
CV Tapicer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,56.
Loading...

Wzór CV Tancerz

Wzór Curriculum Vitae dla Tancerza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Tancerza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Tancerza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Tancerza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tancerza:

List motywacyjny Tancerz | Podanie o pracę Tancerz
 

 

Opis zawodu Tancerz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Tancerz.

Tancerz ewentualnie tancerka lub baletnica zajmują się zawodowym wykonywaniem tańca. Ich zadaniem jest przekazanie widzowi poprzez taniec indywidualny, w parach lub zbiorowy przeżyć estetycznych i emocjonalnych. Taniec wykonywany jest na scenie w rytm grającej muzyki. Jest kilkadziesiąt różnych odmian tańca. Do najpopularniejszych zaliczyć można tańce rekreacyjne, rozrywkowe, religijne, ludowe, narodowe, dworskie, balet. Tancerz w dzisiejszych czasach może znaleźć zatrudnienie w zespołach muzycznych, gdzie są ozdobą występów i koncertów, w grupach regionalnych, w zawodowych zespołach baletowych, w teatrze. Tancerz musi odznaczać się bardzo dobrym poczuciem rytmu i muzyki. Musi mieć dobry stan zdrowia i bardzo dobrą kondycję fizyczną. Tance nieraz mogą być bardzo wymagające i angażują wszystkie partie mięśni.Praca tancerza odbywa się w salach baletowych, salach tanecznych. Próby odbywają się zazwyczaj w mniejszych pomieszczeniach zamkniętych, natomiast występy przed publicznością mogą być wykonywane również na świeżym powietrzu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia