Podanie o pracę Tancerz | StartCV.pl

Podanie o pracę Tancerz

Podanie o pracę Szwaczka
1 lipca 2018
Podanie o pracę Tapicer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Tancerz

Wzór podania o pracę dla Tancerza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Tancerza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Tancerza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Tancerza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tancerza:

CV Tancerz | List motywacyjny Tancerz
 

 

Opis zawodu Tancerz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Tancerz.

Tancerz to osoba, która pracuje w zespołach muzycznych, baletach, zespołach tanecznych lub innych formacjach związanych z tańcem. Jest to zawód artystyczny, który polega na wykonywaniu układów tanecznych samodzielnie lub wraz z zespołem. Osoba na tym stanowisku musi posiadać bardzo dobry słuch oraz wyczucie rytmu. Ważna jest również zdolność do koncentracji oraz duża podzielność uwagi aby umieć odnaleźć się na scenie. Bardzo ważna jest dobra kondycja oraz przygotowanie fizyczne jak i wytrzymałość na wysiłek w długim czasie. Wbrew pozorom praca tancerza nie należy do łatwych, jest to ciężki wysiłek i nie każdy jest w stanie sobie z nim poradzić. Tancerz musi również posiadać dużą odporność psychiczną i umieć radzić sobie z presją widowni.Praca tancerza trwa około 5-10 godzin dziennie. Składają się na nią próby, przygotowanie kondycyjne jak i sprawnościowe. Praca wymaga również występów w weekendy i jak i dni świąteczne. Zdarzają się również występy wyjazdowe na terenie własnego kraju jak i zagranicą.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia