Podanie o pracę Technik Górnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Górnik

Podanie o pracę Technik Geodeta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Hutnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Górnik

Wzór podania o pracę dla Technika Górnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Górnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Górnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Górnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Górnika:

CV Technik Górnik | List motywacyjny Technik Górnik
 

 

Opis zawodu Technik Górnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Górnik.

Jednym z najważniejszych zadań technika górnika jest czuwanie nad bezpieczeństwem pracowników. Jego obowiązki z tym związane polegają na cyklicznych obchodach stanowisk pracy, kontroli działania zabezpieczeń oraz sprawdzaniu zabezpieczeń osobistych podwładnych. Zadaniem technika górnika jest wyposażanie pracowników w niezbędne sprzęty, materiały i urządzenia. Podczas swojej zmiany nadzoruje on zgodność działań podwładnych z wytycznymi znajdującymi się w projekcie technicznym, oraz z opracowaniami instrukcji i procedur. Technicy górnicy pracujący w biurach konstrukcyjnych i technologicznych zajmują się opracowywaniem technologii wydobycia węgla oraz bieżącym uzupełnianiem planów i map górniczych. Osoby pracujące na stanowiskach techników górników pracują w systemie trzyzmianowym, a dzienny czas ich pracy nie może przekraczać 7,5 godzin. Zawód wymaga noszenia ochronnej odzieży oraz środków ochrony osobistej. Praca ta związana jest z ogromną odpowiedzialnością za życie i zdrowie swoje i innych osób.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia