List motywacyjny Dostawca/Kurier | StartCV.pl

List motywacyjny Dostawca/Kurier

List motywacyjny Doradca Zawodowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Dozorca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Dostawca/Kurier

Wzór listu motywacyjnego dla Dostawcy/Kuriera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Dostawcy/Kuriera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Dostawcy/Kuriera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Dostawcy/Kuriera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dostawcy/Kuriera:

CV Dostawca/Kurier | Podanie o pracę Dostawca/Kurier
 

 

Opis zawodu Dostawca/Kurier

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Dostawca/Kurier.

Kurier/dostawca zajmuje się dostarczaniem towarów i paczek do klientów indywidualnych oraz firm czy instytucji rządowych i samorządowych. Kurier pracuje zazwyczaj na stałym terenie obejmującym np. dzielnicę miasta, mniejsze miasteczko, gminę. Dzień pracy kuriera rozpoczyna się od załadowania wszystkich przesyłem z magazynu na samochód, zgodnie z wcześniej otrzymaną listą, następnie udaje się na wyznaczony teren i dostarcza kolejnym klientom paczki. Praca kuriera w głównej mierze wykonywana jest w samochodzie dostawczym, jednak w zależności o rodzaju przesyłek może to być również rower lub zwykły samochód osobowy. Do obowiązków kuriera należy również odbieranie paczek od klientów i dostarczenie ich do bazy, gdzie dalej są sortowanie i przesyłane do adresatów. Od kandydatów do pracy w zawodzie wymaga się bardzo dobrej organizacji pracy, samodyscypliny, umiejętności poruszania się po mieście, znajomości topografii miasta lub gminy. Oczywiście wymagane jest również prawo jazdy kategorii B.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia