Podanie o pracę Dostawca/Kurier | StartCV.pl

Podanie o pracę Dostawca/Kurier

Podanie o pracę Doradca Zawodowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Dozorca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Dostawca/Kurier

Wzór podania o pracę dla Dostawcy/Kuriera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Dostawcy/Kuriera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Dostawcy/Kuriera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Dostawcy/Kuriera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dostawcy/Kuriera:

CV Dostawca/Kurier | List motywacyjny Dostawca/Kurier
 

 

Opis zawodu Dostawca/Kurier

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Dostawca/Kurier.

Osoba zatrudniona na stanowisku kuriera zajmuje się dostarczaniem i odbieranie przesyłek kurierskich. Mogą to być paczki, dokumenty, pełne palety lub niestandardowe przedmioty. Narzędziem pracy kuriera jest samochód dostawczy, którym porusza się po wyznaczonym terenie dostarczając paczki do klientów. Praca skierowana jest do osób posiadających prawo jazdy kategorii B lub C, osoba ta musi doskonale znać topografię miasta w którym dostarcza przesyłki, ważna jest również sumienność, uczciwość oraz zorganizowanie. Kurier pracuje od poniedziałku do piątku, czasami zdarza się praca w sobotę. Godziny pracy są nienormowane i uzależnione są w głównej mierze od ilości paczek do rozwiezienia. Najgorętszy okres w pracy przypada na koniec listopada i grudzień ze względu na okres przedświąteczny. Praca wymaga od kandydata umiejętności pracy pod presją czasu oraz w ciężkich warunkach pogodowych latem oraz zimą, kiedy to mogą wystąpić skrajne dodatnie i ujemne temperatury.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia