List motywacyjny Inspektor Pracy | StartCV.pl

List motywacyjny Inspektor Pracy

List motywacyjny Inspektor Kontroli Skarbowej
1 lipca 2018
List motywacyjny Instruktor Dyscypliny Sportu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Inspektor Pracy

Wzór listu motywacyjnego dla Inspektora Pracy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Inspektora Pracy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Inspektora Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Inspektora Pracy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inspektora Pracy:

CV Inspektor Pracy | Podanie o pracę Inspektor Pracy
 

 

Opis zawodu Inspektor Pracy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Inspektor Pracy.

Do podstawowych zadań inspektora pracy, należy nadzorowanie i kontrola działań pracodawców w zakresie przestrzegania prawa pracy, a także zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz, przy współpracy z organami ochrony środowiska, przepisów o przeciwdziałaniu zagrożeń dla środowiska. Jego zadania polegają również na wydawaniu nakazów oraz decyzji umożliwiających mu prawidłowe wykonywanie wyznaczonych zadań. Jednym z jego zadań jest także orzekanie kar grzywny wobec pracodawcy lub osoby go reprezentującej. Inspektor pracy jest urzędnikiem państwowym, działającym na rzecz Państwowej Inspekcji Pracy. Zawód inspektora pracy wiąże się z reguły z pracą samodzielną, a jej charakter sprawia, że jest to praca na ogół lekka. Inspektor pracy narażony jest na liczne kontakty z ludźmi, szczególnie podczas działań kontrolnych czy przy prowadzeniu postępowania w sprawach o wykroczenia przeciwko prawom pracowników. Nierzadko kontakty te kończą się konfliktami, zwłaszcza jeśli pracodawcy nie są zadowoleni z działań inspektora.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia