List motywacyjny Parkingowy | StartCV.pl

List motywacyjny Parkingowy

List motywacyjny Pakowacz Ręczny
1 lipca 2018
List motywacyjny Pedagog Szkolny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Parkingowy

Wzór listu motywacyjnego dla Parkingowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Parkingowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Parkingowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Parkingowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Parkingowego:

CV Parkingowy | Podanie o pracę Parkingowy
 

 

Opis zawodu Parkingowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Parkingowy.

Osobą odpowiedzialną za porządek i właściwe parkowanie pojazdów na parkingu jest parkingowy. Jego zadania polegają również na pobieraniu opłat za postój, wydawaniu rachunków i biletów postojowych. Jeżeli parkingowy zatrudniony jest na parkingu strzeżonym, jego zadaniem jest także zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych mu pojazdów, a często również obiektów znajdujących się na terenie parkingu. W tym celu, parkingowy okresowo, obchodzi teren, lub w przypadku wielopoziomowych parkingów obserwuje sytuacje na monitorach znajdujących się w pomieszczeniach służbowych. W przypadku uszkodzenia mienia znajdującego się pod jego opieką lub próby kradzieży, ma on obowiązek wezwać na miejsce pracowników ochrony i policję, a do czasu ich przybycia, zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Zawód parkingowego jest zajęciem samodzielnym. Parkingowy narażony jest na intensywne kontakty z ludźmi, a charakter tego zajęcia powoduje, że często przy egzekwowaniu należności za parkowanie kontakty te mogą przybierać formę konfliktu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia