List motywacyjny Pedagog Szkolny | StartCV.pl

List motywacyjny Pedagog Szkolny

List motywacyjny Parkingowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Piekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pedagog Szkolny

Wzór listu motywacyjnego dla Pedagoga Szkolnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pedagoga Szkolnego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pedagoga Szkolnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pedagoga Szkolnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pedagoga Szkolnego:

CV Pedagog Szkolny | Podanie o pracę Pedagog Szkolny
 

 

Opis zawodu Pedagog Szkolny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pedagog Szkolny.

Pedagog szkolny pracuje w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Do ich obowiązków należy sprawowanie opieki nad uczniami, udzielanie im pomocy oraz sprawowanie kontroli psychologiczno-pedagogicznej. Pedagog ma za zadanie poznać środowisko życia uczniów, ich zainteresowań a co najważniejsze problemów i lęków. Dzięki temu rozpoznaniu pedagog szkolny będzie umiał pomóc uczniom, którzy mają wszelkie problemy typu: kłopoty z nauką, problemy z rówieśnikami czy trudności w asymilacji w szkole. Podłożę tych kłopotów może być bardzo różne, a ich rozpoznanie jest kluczem do pomocy dziecku, które jest później kierowane do specjalisty. Pedagog szkolny zajmuje się również pomocą materialną dla uczniów, po rozpoznaniu trudnej sytuacji domowej, może wnioskować o przyznanie pomocy pieniężnej, materialnej, żywieniowej, dopłat do podręczników czy wyjazdów do kina lub teatru. Pomocą objęte są najczęściej dzieci z rodzin biednych oraz uczniowie szczególnie uzdolnieni. Praca pedagoga szkolnego jest samodzielna i indywidualna.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia