List motywacyjny Piekarz | StartCV.pl

List motywacyjny Piekarz

List motywacyjny Pedagog Szkolny
1 lipca 2018
List motywacyjny Pielęgniarka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Piekarz

Wzór listu motywacyjnego dla Piekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Piekarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Piekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Piekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Piekarza:

CV Piekarz | Podanie o pracę Piekarz
 

 

Opis zawodu Piekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Piekarz.

Piekarz zatrudniony jest w piekarni. Jego najważniejszym obowiązkiem jest produkcja pieczywa. Przy wykonywaniu swoich obowiązków musi on ściśle przestrzegać procedur technologicznych, a także przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych. Piekarz zajmuje się wypiekaniem chleba, bułek, weka, chałek, drożdżówek i rogali. Do ich produkcji wykorzystuje mąkę, wodę, drożdże, sól i inne mikrododatki. Jego zadaniem jest również obsługa maszyn, urządzeń, pieców i aparatury pomiarowej. Ponadto dbanie o czystość magazynu, pomieszczenia produkcyjnego oraz wykorzystywanych sprzętów także leży w zakresie obowiązków piekarza. Zawód piekarza jest zajęciem zespołowym. Prawidłowa współpraca w piekarni gwarantuje dobre wyroby. W związku z charakterem pracy, kontakty z innymi ludźmi ograniczają się do współpracowników lub kontaktów z dostawcami, a czasem także odbiorcami większych partii pieczywa. Rozmowy i konsultacje prowadzone z pracownikami zmiany wpływają na wprowadzanie korekt w procesie technologicznym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia