Podanie o pracę Piekarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Piekarz

Podanie o pracę Pedagog Szkolny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pielęgniarka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Piekarz

Wzór podania o pracę dla Piekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Piekarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Piekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Piekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Piekarza:

CV Piekarz | List motywacyjny Piekarz
 

 

Opis zawodu Piekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Piekarz.

Do najważniejszych obowiązków piekarza należy produkcja pieczywa, czyli: chleba, bułek, weka, chałek, pączków, drożdżówek oraz rogali. W tym celu używa on mąki, wody, soli i drożdży, a także mikrododatków. Właściwe przygotowanie surowców rozpoczyna się od doprowadzenia ich do odpowiedniej temperatury, odsiania ich i napowietrzenia. Ciasto, z którego uformowane zostaną wypieki mieszane jest w specjalnych kotłach mieszalniczych i przygotowane zgodnie z recepturą. Następnie piekarz ręcznie formuje pieczywo i wkłada je do rozgrzanego pieca. Następnie jego zadaniem jest kontrolowanie prawidłowego przebiegu procesu pieczenia. Czas pracy piekarza jest ściśle uzależniony od zamówień. Swoje obowiązki wykonuje on najczęściej w godzinach nocnych i z reguły są one zrutynizowane. Rzadko też podlega bezpośredniemu nadzorowi. Piekarz odpowiedzialny jest za magazyny, urządzenia, surowce, ale przede wszystkim za jakość przygotowanych przez siebie wypieków. Może także decydować o wprowadzeniu zmian w procesie technologicznym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia