Podanie o pracę Architekt | StartCV.pl

Podanie o pracę Architekt

Podanie o pracę Analityk Rynku Pracy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Architekt Krajobrazu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór podania o pracę Architekt

Wzór podania o pracę dla Architekta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Architekta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Architekta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Architekta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Architekta:

CV Architekt | List motywacyjny Architekt
 

 

Opis zawodu Architekt

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Architekt.

Osoba zajmująca stanowisko architekta jest odpowiedzialna za prawidłowe wykonanie zlecenia otrzymanego od osób prywatnych, firm lub instytucji państwowych. Jego najważniejszym obowiązkiem jest przygotowywanie projektów budynków i otaczającego ich terenu, a także projektów modernizacji i rozbudowy budynków już istniejących. Jego zadaniem jest również nadzór nad przestrzeganiem prawa budowlanego, wydawanie opinii o zgodności z prawem i przepisami składanych przez niego projektów. Architekt może również zajmować stanowisko weryfikatora, który studiuje i opiniuje projekty wykonane przez architektów zajmujących się projektowaniem. Narzędziami niezbędnymi w pracowni architekta są: ołówek, cyrkiel, linijka, szablony, kalki oraz komputer. Praca architekta odbywa się do 9 godzin dziennie, choć czas ten nie jest stały i zależy od bieżących potrzeb oraz liczby zleceń. Może się zdarzyć, że projekt będzie wymagał wyjazdu na miejsce projektowanego obiektu. Architekt najczęściej wykonuje swoje obowiązki w ciągu dnia. W zawodzie wymagany jest nienaganny wygląd.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia