Podanie o pracę Dekarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Dekarz

Podanie o pracę Cukiernik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Detektyw
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Dekarz

Wzór podania o pracę dla Dekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Dekarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Dekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Dekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dekarza:

CV Dekarz | List motywacyjny Dekarz
 

 

Opis zawodu Dekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Dekarz.

Dekarz wykonuje końcowy etap budowy dachu, czyli zajmuje się jego pokryciem. Może wykonać go z blachy, papy, dachówek lub płytek bitumicznych. Celem jego pracy jest zabezpieczenie budynku przed wilgocią, wiatrem i zmianami temperatur. Pierwszy etap prac dekarza odbywa się w jego warsztacie, gdzie wykonuje on elementy poszycia. Muszą one być zgodne z projektem budynku. Następnie jego zadaniem jest właściwy montaż na konstrukcji wykonanej wcześniej przez cieślę budowlanego lub montera konstrukcji budowlanych. Prace na wysokościach wymagają szczególnych środków ostrożności, o które również musi zadbać dekarz. Odpowiednie pasy mają na celu zapewnić bezpieczeństwo pracownika, ale także zapewnić pewną swobodę ruchów. Praca dekarza najczęściej nie trwa dłużej niż 9 godzin dziennie i nigdy nie jest wykonywana w nosy, Anie w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. W takim czasie przygotowuje on najczęściej poszycia w warsztacie. Zawód dekarza wymaga korzystania z ubrań roboczych, a w przypadku pracy na wysokościach, z odzieży ochronnej i specjalnych zabezpieczeń.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia