Podanie o pracę Doradca Inwestycyjny | StartCV.pl

Podanie o pracę Doradca Inwestycyjny

Podanie o pracę Dietetyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Doradca Klienta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Doradca Inwestycyjny

Wzór podania o pracę dla Doradcy Inwestycyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Doradcy Inwestycyjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Doradcy Inwestycyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Doradcy Inwestycyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Inwestycyjnego:

CV Doradca Inwestycyjny | List motywacyjny Doradca Inwestycyjny
 

 

Opis zawodu Doradca Inwestycyjny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Doradca Inwestycyjny.

Jednym z najbardziej odpowiedzialnych zawodów jest doradca inwestycyjny. Jego zadanie polega na zarządzaniu kapitałem klientów w taki sposób, aby nie tylko go znacząco pomnożyć, ale przede wszystkim, aby go nie stracić. Instytucje w których może on prowadzić taką działalność to: fundusze powiernicze i emerytalne, biura maklerskie i towarzystwa ubezpieczeniowe. Może on także udzielać porad finansowych w zakresie publicznego obrotu papierami wartościowymi. Doradca zajmuje się śledzeniem sytuacji na giełdzie, analizowaniem tej sytuacji, a także nabywaniem i sprzedażą papierów wartościowych. W swoich działaniach doradca inwestycyjny musi przede wszystkim przestrzegać podstawowych założeń inwestycyjnych i strategii działania zawartych w odpowiednich ustawach i przepisach. Jedną z wad pracy doradcy inwestycyjnego jest to, że musi on być na bieżąco w sprawach giełdowych. Ponieważ giełdy światowe są ze sobą w pewnym stopniu powiązane, musi on doskonale orientować się w trendach światowych, co powoduje, że czas jego pracy oscyluje w granicach od 9 do 12 godzin dziennie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia