Podanie o pracę Ekspedientka | StartCV.pl

Podanie o pracę Ekspedientka

Podanie o pracę Ekonomista
1 lipca 2018
Podanie o pracę Elektromechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Ekspedientka

Wzór podania o pracę dla Ekspedientki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Ekspedientki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Ekspedientki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Ekspedientki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ekspedientki:

CV Ekspedientka | List motywacyjny Ekspedientka
 

 

Opis zawodu Ekspedientka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Ekspedientka.

Ekspedientka w punkcie usługowym to inaczej sprzedawca usług. Ekspedient zajmuje się sprzedażą i obsługą klient. Do jego głównych zadań należy prezentacja sprzedawanych usług, informowaniem klientów o ofercie, rozpatrywaniem skarg i reklamacji. Dodatkowo ekspedient zajmuje się wystawianiem faktur i paragonów. Osoba na tym stanowisku musi doskonale znać profil działalności firmy. Trzeba znać oferowane usługi i produkty, na tyle dobrze aby móc wytłumaczyć potencjalnemu klientowi wszelkie niejasności i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Ekspedient pracuje w biurze wykorzystując komputer, kasę fiskalną, drukarkę i inne urządzenia biurowe. Czas pracy ekspedienta wynosi zazwyczaj 8 godzin przez 5 dni w tygodniu. Odstępstwa od tego mogą występować w przypadku pracy w centrach handlowych gdzie praca trwa po 12 godzin przez cały tydzień wliczając soboty i niedziele. Pracownik często ponosi odpowiedzialność finansową za powierzone mu pieniądze. W dużych firmach istnieje możliwość awansu na stanowiska kierownicze.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia