Podanie o pracę Inkasent | StartCV.pl

Podanie o pracę Inkasent

Podanie o pracę Informatyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Inspektor Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Inkasent

Wzór podania o pracę dla Inkasenta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Inkasenta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Inkasenta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Inkasenta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Inkasenta:

CV Inkasent | List motywacyjny Inkasent
 

 

Opis zawodu Inkasent

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Inkasent.

Najważniejszym zadaniem inkasenta jest odczytywanie wskazań liczników i wodomierzy, wskazujących zużycie energii elektrycznej, gazu, ciepła lub wody. Jest on odpowiedzialny za określony rejon. Obowiązkiem inkasenta jest okazanie na życzenie odbiorcy plakietki lub legitymacji potwierdzającej jego tożsamość. Firmy zatrudniające inkasentów wystawiają im upoważnienia do pobierania opłat od odbiorców, którym samodzielne regulowanie należności sprawia kłopot. Najczęściej z takiej możliwości korzystają osoby chore lub starsze. Osoba zatrudniona na stanowisku inkasenta ma za zadanie kontrolować prawidłowe funkcjonowanie urządzeń pomiarowych, a w razie wykrycia nieprawidłowości, sporządzenie protokołu i przekazanie go odpowiednim działom swojej instytucji. Inkasent najczęściej pracuje na akord i jest szeregowym pracownikiem swojej instytucji. Czynności przez niego wykonywane są runowe i powtarzalne. Inkasent zwykle nie pracuje dłużej niż 6 godzin dziennie, o różnych porach dnia. Zawód ten nie wymaga pracy w dni wolne i świąteczne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia