Podanie o pracę Kierownik Sklepu | StartCV.pl

Podanie o pracę Kierownik Sklepu

Podanie o pracę Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kominiarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór podania o pracę Kierownik Sklepu

Wzór podania o pracę dla Kierownika Sklepu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kierownika Sklepu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kierownika Sklepu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kierownika Sklepu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierownika Sklepu:

CV Kierownik Sklepu | List motywacyjny Kierownik Sklepu
 

 

Opis zawodu Kierownik Sklepu

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kierownik Sklepu.

Osoba zatrudniona na stanowisku kierownika sklepu odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie placówki. Zajmuje się realizacją zadań sprzedażowych, kontrolowaniem prawidłowej pracy podległych pracowników, dbaniem o odpowiednie zatowarowanie sklepu i jego funkcjonowanie. Praca skierowana jest do osób z doświadczeniem w pracy w handlu oraz z wykształceniem co najmniej średnim, nie jest jednak wymagane wykształcenie wyższe. Wynagrodzenia w branży są bardzo zróżnicowane i w głównej mierze uzależnione są od lokalizacji sklepu oraz asortymentu w nim sprzedawanym. Wynoszą od 2000 do nawet 4000 zł brutto. Kierownik sklepu odpowiedzialny jest za ewidencję czasu pracy, przyjmowanie przedstawicieli handlowych, negocjowanie rabatów i dostaw od producentów. Praca wykonywana jest nawet do 12 godzin dziennie przez cały tydzień. Podczas pracy kierownik sklepu nadzoruje wszystkich pracowników, także zajmuje się zatrudnianiem nowych pracowników. Osoba na tym stanowisku zajmuje się również przyznawaniem premii za dobrą pracę.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia