Podanie o pracę Krawiec | StartCV.pl

Podanie o pracę Krawiec

Podanie o pracę Kowal
1 lipca 2018
Podanie o pracę Księgowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Krawiec

Wzór podania o pracę dla Krawca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Krawca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Krawca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Krawca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Krawca:

CV Krawiec | List motywacyjny Krawiec
 

 

Opis zawodu Krawiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Krawiec.

Krawiec zatrudniony jest najczęściej w zakładach usługowych, zakładach przemysłu odzieżowego lub podlega samozatrudnieniu. Jego zadanie polega na konstruowaniu i szyciu odzieży lekkiej, ciężkiej i skórzanej. W zależności od miejsca jego zatrudnienia zmienia się zakres jego obowiązków. W przypadku większych przedsiębiorstw jego obowiązki ograniczają się do przydzielonego zadania. Jeżeli krawiec podlega samozatrudnieniu lub pracuje w mniejszym zakładzie, najczęściej wykonuje samodzielnie wszystkie czynności związane z wyprodukowaniem pojedynczej sztuki odzieży. W swojej pracy wykorzystuje on takiej maszyny jak: stebnówka, dziurkarka, pikówka, overlock, zgrzewarka, a także prasy parowe i elektryczne. W dużych zakładach pracy krawiec pracuje około 8 godzin dziennie, najczęściej w ciągu dnia. Jeżeli pracuje na własny rachunek, czas jego pracy uzależniony jest od ilości zamówień oraz jego własnych ustaleń. Krawiec zawsze odpowiedzialny jest za swoje wyroby, a jego praca ma charakter nierutynowy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia