Podanie o pracę Kurator Zawodowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Kurator Zawodowy

Podanie o pracę Kulturoznawca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Lakiernik Samochodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kurator Zawodowy

Wzór podania o pracę dla Kuratora Zawodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kuratora Zawodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kuratora Zawodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kuratora Zawodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kuratora Zawodowego:

CV Kurator Zawodowy | List motywacyjny Kurator Zawodowy
 

 

Opis zawodu Kurator Zawodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kurator Zawodowy.

Celem pracy kuratora zawodowego jest udzielanie pomocy doradczej i socjalnej osobom dorosłym oraz nieletnim, dzieciom oraz ich rodzicom, szczególnie pochodzącym z rodzin patologicznych. Czynnościami wykonywanymi przez kuratora zawodowego są: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z podopiecznymi, wizytowanie w miejscu ich zamieszkania, obserwowanie i kontrolowanie ich życia, zdobywanie informacji potrzebnych do opracowania metod rozwiązywania ich problemów, a w niektórych przypadkach także zorganizowanie im noclegu, wyżywienia czy odzieży. W celu prawidłowego wykonywania swoich obowiązków kurator przeprowadza dozory i nadzory, a także wywiady środowiskowe, których celem jest określenie potrzeb i problemów podopiecznych. Kurator zawodowy pracuje około 40 godzin tygodniowo. Dwa dni w tygodniu przeznacza on na pracę w sądzie. Pozostały czas spędza na wyjazdach w teren, które sam planuje i organizuje. Bezpośrednim zwierzchnikiem kuratora zawodowego jest sędzia, choć w praktyce stosunki między nimi działają na zasadach partnerskich.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia