Podanie o pracę Ratownik Górski | StartCV.pl

Podanie o pracę Ratownik Górski

Podanie o pracę Radca Prawny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Ratownik Wodny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Ratownik Górski

Wzór podania o pracę dla Ratownika Górskiego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Ratownika Górskiego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Ratownika Górskiego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Ratownika Górskiego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ratownika Górskiego:

CV Ratownik Górski | List motywacyjny Ratownik Górski
 

 

Opis zawodu Ratownik Górski

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Ratownik Górski.

Zawód ratownika górskiego jest jednym z zawodów wysokiego ryzyka. Do jego podstawowych zadań należy poszukiwanie osób zaginionych w górach, niesienie pomocy ofiarom wypadków na terenach górskich oraz ochrona tych terenów. Jego obowiązkiem jest przebywanie w ciągłej gotowości do zorganizowania i podjęcia natychmiastowej akcji ratowniczej. Najważniejszym zadaniem goprowca jest odnalezienie poszkodowanego i udzielenie mu pierwszej pomocy. Niezwykle pomocna przy tego typu akcjach jest doskonała znajomość terenu, którą ratownicy regularnie poprawiają podczas rutynowych patroli szlaków i tras narciarskich. Podczas tych patroli ratownik górski ma za zadanie, oznaczyć miejsca niebezpieczne. Osoba pracująca w GOPR pracuje z zmiennym czasie pracy, co zależne jest w głównej mierze od pogody oraz od tego czy zostało zgłoszone zaginięcie lub wypadek. W przypadku otrzymania zgłoszenia praca ratownika odbywa się zarówno w ciągu dnia jak i nocą. Ubranie robocze ratownika górskiego przystosowane jest w szczególności do warunków atmosferycznych panujących podczas akcji ratunkowej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia