Podanie o pracę Spawacz | StartCV.pl

Podanie o pracę Spawacz

Podanie o pracę Socjolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Specjalista Bankowości
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,73.
Loading...

Wzór podania o pracę Spawacz

Wzór podania o pracę dla Spawacza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Spawacza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Spawacza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Spawacza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Spawacza:

CV Spawacz | List motywacyjny Spawacz
 

 

Opis zawodu Spawacz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Spawacz.

Spawacz w swojej pracy wykorzystuje wiele metod i technik spawania, a jego działania mają na celu łączenie lub cięcie elementów wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych, materiałów ceramicznych, a nawet kompozytów. Usługi spawacza często wykorzystywane są przy produkcji lub podczas wykonywania różnych prac remontowych. Obowiązki spawacza to między innymi: zapoznanie się dokumentacją techniczną i materiałem przeznaczonym do spawania, odpowiedni dobór techniki spawania oraz przeprowadzenie operacji spawania, czyszczenie i konserwacja urządzeń wykorzystanych przy spawaniu, a także sprawdzenie jakości i wykończenia spawu i określenie ewentualnych wad i przyczyn ich powstania. Większość osób zatrudnionych na stanowisku spawacza ma stałe godziny pracy. Wyjątek stanowią spawacze posiadający uprawnienia do pracy pod wodą, gdyż najczęściej wzywani są oni do usuwania awarii wodociągowo-kanalizacyjnych. Spawacz zobowiązany jest do noszenia odzieży ochronnej, przyłbic, tarcz oraz specjalnych rękawic.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia